Busy to dość ogólna nazwa, pod którą kryją się pojazdy o niewielkich gabarytach czyli popularne mikrobusy. Samochody te używane są przede wszystkim do transportu grupowego zarówno na krótkich, jak i na dłuższych dystansach. Najczęściej mogą one pomieścić w granicach 9-20 osób, nie wliczając w to kierowcy. Ich specyficzne gabaryty dają naprawdę wiele możliwości takich jak choćby nieco sprawniejsze poruszanie się po krętych, górskich drogach czy też w małych miejscowościach wyposażonych w wąskie uliczki.

Na imprezę z kierowcą

Wynajem weselnego busa w Krakowie czy auta na rodzinną podróż to dziś nic niezwykłego. Coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania, które są nie tylko wygodne, ale również bardziej ekonomiczne.

Planując zatem poruszanie się w większym towarzystwie lub organizując dużą imprezę warto pomyśleć o takim rozwiązaniu. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu do poruszania się kilkoma samochodami osobowymi.

Z kierowcą czy bez?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i należy je rozważyć biorąc pod uwagę wiele indywidualnych aspektów i możliwości. W przypadku imprezy zorganizowanej wynajęcie busa weselnego w Krakowie z kierowcą wydaje się najlepszym pomysłem, gdyż pozwala gościom na pełen relaks.