Każdy z nas marzy o tym, aby jego wesele było naprawdę wyjątkowym wydarzeniem, które zapadnie w pamięć gości. Dobre wrażenie buduje się stopniowo. Samo zapraszanie gości ma duży wpływ na to z jakim nastawieniem przyjdą na naszą uroczystość. Oryginalne zaproszenia ślubne nigdy nie mogą zostać przecenione.

Intrygujący i przyjemny sposób przekazania informacji o naszym weselu w naszych gościach wzbudza nie tylko sympatię, ale również ciekawość.  Wychodząc poza popularne i oklepane zaproszenia łamiemy istniejące przekonanie, że gość odwiedzi kolejne wesele, które wyglądać będzie tak samo, jak wiele poprzednich.

Dodatkowo oryginalne zaproszenie ślubne z ciekawym tekstem może stać się wyjątkową pamiątką po przyjęciu weselnym. Każdy chętnie zatrzyma niewielki liścik czy zaproszenie w formie karty do gry. Z pewnością będzie to bardzo ciekawy gadżet, który zapadnie w pamięć wielu gości.

Warto zadbać o to, żeby zaproszenia były nie tylko oryginalne, ale również dopasowane do tematyki wesela oraz koloru przewodniego. Przykładem mogą być słoneczniki. Jeżeli bierzemy ślub w czerwcu, Panna Młoda niesie bukiet słoneczników i widzimy je również na stołach, dobrym pomysłem jest to, aby przemycić je również na swoim zaproszeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *