W ciągu ostatnich lat można zaobserwować, że coraz więcej Młodych Par decyduje się na drobny upominek wręczony gościom w formie podziękowań ślubnych. Jest to doskonały sposób na to, aby pokazać swojej rodzinie oraz znajomym, że cieszymy się z faktu, iż zdecydowali się być z nami w jednym z najważniejszych dni naszego życia.

Co się sprawdza w roli podziękowania?

Bardzo ciekawym patentem, jeżeli chodzi o podziękowania ślubne, są drobne słodkości w spersonalizowanym opakowaniu. Nie tylko doskonale smakują, ale przy okazji są naprawdę urocze i sprawiają sporo radości obdarowanej osobie. W ostatnich miesiącach równie dużą popularnością cieszyły się niewielkie słoiczki z miodem lub dżemem, które w połączeniu z tematyczną etykietą były naprawdę miłym drobiazgiem.

Coś na stałe

Wiele Par Młodych decyduje się również na coś, co zostanie z ich gośćmi na dłużej. Ciekawym pomysłem, na który decyduje się wiele osób, są gipsowe figurki, które goście mogą zabrać ze sobą do domu, jeżeli mają takie życzenie. Zdecydowanie częściej jednak Pary Młode decydują się na niewielkie breloczki do kluczy, które nie tylko są urocze, ale przede wszystkim przydatne i mogą przez długi czas przypominać gościom o udanym weselu.

Category : Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *