Ślub i następujące po nim wesele to duży projekt. Na jego opracowanie trzeba dać sobie czas. Tylko w ten sposób można bowiem dopracować wszystkie szczegóły i dopasować je do motywu przewodniego. Dotyczy to między innymi zaproszenia na ślub.

Czas na wybór

Warto wybrać takie zaproszenia, które będą w odpowiednim stylu. Jeżeli ktoś planuje eleganckie przyjęcie, wówczas powinien postawić na tradycyjne rozwiązania. Klasyczną czcionkę oraz wysokiej jakości papier. Coraz więcej par decyduje się jednak przynajmniej trochę odejść od znanej tradycji. Organizują śluby w nietypowych miejscach, a zamiast wesela w gustownym lokalu wybierają bardziej swobodną imprezę, chociażby na świeżym powietrzu. jak widać – warto dobrze rozważyć wybór projektu zaproszenia ślubnego. Dobrze jeżeli zaproszenie pasuje do tych planów.

Barwy na zaproszeniu

Spójność jest ważna także pod względem kolorystyki.  Klasyczna i tradycyjnie przypisana pannie młodej biel jest obecnie wypierana przez odważniejsze barwy, pojawiające się chociażby w formie dodatków bądź zdobień najważniejszej w życiu sukni. W takiej sytuacji warto pomyśleć nad wybraniem takiego projektu zaproszenia, który również będzie wzbogacony w dany kolor. Wówczas dba się o spójny wizerunek, a niejeden gość doceni z pewnością taką troskę o szczegóły.