Zawieszka na ślubny alkohol to niezwykle ciekawy sposób na poprawienie estetyki trunku stawianego na stole czy wręczanego gościom jako podziękowanie za udział w uroczystości. Ich projekt można zlecić profesjonalnej firmie lub samemu wymyślić jak powinny wyglądać. Wcale nie jest to trudne i przynosi wiele frajdy.

Co i jak?

Podczas wyboru zawieszek na alkohol ślubny warto przede wszystkim zastanowić się nad tym jaki wierszyk czy anegdotę na nich umieścić. Im śmieszniej, tym oczywiście lepiej. Nie mniej ważne są inne elementy na przykład czcionka jakim napisany jest tekst na zawieszce. Musi być on bowiem czytelny i przejrzysty. Z kolei wszystkie elementy graficzne muszą pasować do motywu wesela.

Dlaczego właśnie zawieszki na wódkę?

Wykorzystanie zawieszek na wódkę weselną to w zasadzie obecnie już norma. Gościom często na pożegnanie daje się butelkę alkoholu w ramach podziękowania za udział w uroczystości. Udekorowanie butelki zawsze się ładnie prezentuje i podnosi walory estetyczne prezentu. Poza tym na zawieszce umieścić można też imiona gości planując ilość butelek zakupionych na wesele. Ponadto sama zawieszka może być tez doskonałą pamiątkę po uroczystości zaślubin dla gości weselnych.