Obecnie na rynku widoczny jest przełom w artykułach ślubnych. Młodzi zaczynają chcieć „czegoś więcej” niż tradycyjnego, sztampowego wesela. Chcą pokierować tym dniem na swój sposób i wprowadzać spersonalizowane elementy, które najlepiej oddadzą ich charakter oraz pozwolą odpowiednio celebrować „ten dzień”.

Nowością oraz często wybieraną formą zaproszeń są te spersonalizowane i zabawne. Humorystyczne zaproszenia na ślub wybierają ludzie nietuzinkowi oraz charyzmatyczni, którzy chcą, aby było „więcej ich” niż tradycji. Modne stały się zaproszenia z karykaturami pary młodej, zabawne rysunki (na przykład: modne zwierzaki, luźne rysunki, bajkowe postaci) oraz teksty podszyte często niebanalnym humorem. Wszystko po to aby wrzucić na luz w tym stresującym dniu, zburzyć mury powagi i zbliżyć się do zaproszonych gości. Zabawne zaproszenia – mimo, że nowe – zaczynają już podbijać serca nowożeńców oraz gości.

Designerskie elementy w postaci zaproszeń ślubnych to powoli norma. Warto rozważyć zaproszenia ślubne z humorem aby nadać innego wydźwięku temu stresującemu dniu. Ważne jedynie aby nie przesadzić, a zawarty humor był wyważony – tak aby nie obrazić gości, którzy opowiadają się za tradycyjnym weselem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *