Gdy planujemy swój ślub wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Termin wybrany, sala zarezerwowana, więc warto pomyśleć o zaproszeniach ślubnych. Powinniśmy wręczyć je naszym gościom około trzy miesiące przed ślubem, nie później jednak niż trzy tygodnie przed.

Modne zaproszenia w starym stylu

Wiele Młodych Par decyduje się na takie zaproszenie, które stylem będą przypominały ich wesele. Zatem pary interesujące się stylem retro, zapewne wybiorą zaproszenia ślubne vintage (obejrzyj w RozsądnePannyMłode.pl). Można zakupić je w sieci. Dostępnych mamy mnóstwo wzorów.

Jednym z nich jest na przykład motyw łapaczy snów, które wprowadzają romantyczną atmosferę zwiewności i lekkości. Zaproszenie jest dodatkowo ozdobione delikatnym bladoróżowym tłem, które dodaje uroku karcie ślubnej. Takie zaproszenie ślubne w stylu vintage pięknie się prezentuje.

Własny projekt

Jeżeli jednak nie podoba nam się żaden wzór gotowych zaproszeń, sami możemy zaprojektować swoje oryginalne papeterie ślubne. Dodatkowym atutem takiego zaproszenia będzie jego oryginalność i pewność, że nikt nie będzie miał takiego wzoru jak my.

Podsumowanie

Zatem jeżeli stoimy przed wybraniem odpowiedniego dla nas bileciku, warto zdecydować się na zaproszenia ślubne vintage. Posiadają one dużo uroku i prezentują się bardzo elegancko.

zaproszenie vintage