Wybór zaproszeń ślubnych to jedna ze spraw, jakie musi załatwić młoda para, zanim wypowie słowa przysięgi na oczach rodziny i przyjaciół. Narzeczeni coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że zaproszenia ślubne to pierwsza rzecz związana z najważniejszym dniem w ich życiu, jaka trafia w ręce gości. Dlatego też starają się, by wybrane przez nich zaproszenia były oryginalne i zapadające w pamięć.

Zaproszenia ślubne z jajem

Ostatnimi czasy modne są zaproszenia weselne, których nie powinno się brać na poważnie. Młodzi coraz częściej rezygnują ze standardowych zaproszeń, dla odmiany wypisując je w formie mapy czy biletu na teatralny spektakl.

Mają wtedy przynajmniej pewność, że ich zaproszenia nie zostaną szybko zapomniane przez zaproszonych gości.

Zaproszenia wykonane ręcznie

Wystarczy odrobina talentu plastycznego i cierpliwości, by stworzyć unikalne i niepowtarzalne zaproszenia, jakich nie będzie miał nikt inny. W potrzebne materiały można zaopatrzyć się w sieci lub każdym sklepie papierniczym. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że każde z zaproszeń można dowolnie spersonalizować w zależności od osoby, dla której jest ono przeznaczone. To świetny sposób, by pokazać gościom, że ich obecność jest bardzo ważna i pożądana.