Jeżeli zapraszając gości na Waszą wielką uroczystość chcecie przełamać nudę i postawić na oryginalne zaproszenia na ślub i wesele, pomyślcie o tych w wersji spersonalizowanej. Zamiast jednej oklepanej formułki i zaproszeń w tym samym projekcie, dla każdego z gości możecie dobrać coś innego, pasującego do danej osoby, dzięki czemu każdy z osobna poczuje się wyjątkowo traktowany.

Na czym polega idea zaproszeń spersonalizowanych?

Idea zaproszeń spersonalizowanych polega na doborze projektu i tekstu zawartego w zaproszeniu indywidualnie dla każdego gościa. Bez obaw, nie musicie dla każdego z osobna pisać innego tekstu, byłoby to przecież niemożliwe, zwłaszcza jeśli organizujecie duże wesele. Chodzi o to, aby dla osób dla Was najbliższych zawrzeć w takim zaproszeniu coś osobistego, aby gość poczuł się wyróżniony. Dla przyjaciół możemy wybrać zabawny projekt z dowcipną treścią, dla rodziców napisać w zaproszeniu kilka miłych słów specjalnie dla nich, a dla dalszej rodziny postawić na klasyczne zaproszenia.

wnętrze oryginalnego ślubnego zaproszenia

Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Idea personalizacji treści i formy zaproszenia dla każdego z osobna na pewno jest czymś niekonwencjonalnym. Dzięki temu goście, a zwłaszcza ci dla nas najbliżsi, poczują się wyróżnieni. Utwierdzą się w przekonaniu, jak ważna jest ich obecność w tym wielkim dla Was dniu.