Jak z bogatej oferty zaproszeń ślubnych wybrać te, które najbardziej będą pasowały do okazji i stworzą spójną całość z pozostałymi dekoracjami towarzyszącymi ceremonii? Kupując zaproszenia, trzeba zastanowić się, jaka powinna być ich estetyka: klasyczna, współczesna, nowoczesna? Czy lubimy proste formy, czy raczej nietypowe zdobienia? Propozycją dla tych, którzy uwielbiają prostotę i cenią sobie ekologię, będą zaproszenia ślubne eko.

Jak je rozpoznać?

Jakie są cechy charakterystyczne zaproszeń w stylu ekologicznym? To przede wszystkim materiał wykonania. Liczy się naturalność i prostota. W użyciu są papier z recyklingu, karton, naturalny sznurek, kwiaty i rośliny. Zaproszenia mają różną stylistykę: od prostej i oszczędnej, przez romantyczną, po rustykalną. Zaproszenia ślubne eko nie tylko będą wyrazem dbałości o środowisko, ale również dodadzą ceremonii charakteru. Są stylowe, niebanalne i przyjemne dla oka.

Gdzie warto kupić zaproszenia w tym stylu?

Poszukując eko zaproszeń na ślub, warto przejrzeć różne oferty: zajrzeć do pobliskiego sklepu papierniczego, sprawdzić hurtownie online, poszukać ofert twórców, którzy sprzedają swoje wyroby w sieci. Styl eko często łączy się z rękodziełem – ręcznie wykonywane zaproszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne.