Ślub i następujące po nim wesele to dla Pary Młodej jedne z najważniejszych i najbardziej stresujących sytuacji w życiu. Dlatego najlepiej zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, aby w tym wyjątkowym dniu, nie przejmować się sprawami organizacyjnymi, których zaniedbanie może wpłynąć na komfort wszystkich uczestników zabawy. Jedną z takich kwestii jest rozmieszczenie gości przy stole weselnym.

JAK ROZMIEŚCIĆ GOŚCI W SALI WESELNEJ?

Każda Para Młoda ma zazwyczaj podobną koncepcję dotyczącą zajmowanych przez najbliższych miejsc – stół dla rodziny Panny Młodej, stół dla rodziny Pana Młodego, stół dla osób bliskich, ale nie spokrewnionych (przyjaciół i znajomych). Ostatnio dużą popularnością cieszy się również organizowanie osobnego miejsca dla najmłodszych uczestników przyjęcia. Jest to bardzo dobry pomysł, gdy zaproszona jest większa grupa dzieci.

zdjęcie ślubnej winietki

SPOSÓB NA UNIKNIĘCIE NIEZRĘCZNYCH SYTUACJI – WINIETKI ŚLUBNE

Coraz więcej par decyduje się na użycie winietek ślubnych, ponieważ pomagają zapobiec kłopotliwym sytuacjom na przykład, kiedy ktoś się spóźni czy przybędzie jako ostatni. Gdy Para Młoda przygotowała winietki, nie ma problemu ze znalezieniem miejsca przy stoliku z odpowiednim towarzystwem, wśród którego gość będzie czuł się komfortowo.