Odpowiednio wyglądające zaproszenie ślubne to bardzo ważna kwestia! Bardzo często jest to przecież pierwsze powiadomienie, które wręcza się przyjaciołom oraz rodzinie. To jak wygląda zaproszenie, z całą pewnością wpływa też na przyjęcie wiadomości o zaślubinach! Warto dbać o to, aby zaproszenia były estetyczne, ale jednocześnie charakterystyczne na tyle, aby przyciągnąć wzrok na dłużej.

Czy warto zdecydować się na zaproszenia ślubne z fotografią?

Zaproszenia, na których znajduje się zdjęcie lub zdjęcia przyszłej młodej pary będą doskonałym pomysłem dla narzeczonych, którzy chcą, aby ich zaproszenie było oryginalne.

Pomysł na eleganckie zaproszenia ślubne ze zdjęciem bywa coraz częściej wykorzystywany, ponieważ taka forma zaproszenia jest bardzo osobista i sentymentalna. Jest to też bardzo miłe zaskoczenie dla gości, a także idealna pamiątka, ponieważ tego typu zaproszenie spokojnie można postawić na półce.

Jeśli państwo młodzi pragną podejść do kwestii zaproszeń ślubnych bardzo poważnie, dobrym pomysłem jest udanie się na narzeczeńską sesję, z której to fotografie można wykorzystać właśnie przy tworzeniu zaproszeń. Warto zamieścić chociaż jedno zdjęcie w większym formacie, ale mile widziane będą też wszelkie miniaturki w formie kolażu.