Przed ślubem musisz podjąć wiele ważnych decyzji. Jedną z nich jest to, jaki rodzaj ślubu wybrać – cywilny czy wyznaniowy. Blog ślubny z poradami może być dobrym miejscem, które pomoże rozważyć dylemat.

Goście – rodzina, przyjaciele, ważne osoby w waszym otoczeniu – to bardzo istotne, aby wasz wielki dzień był dla nich również dobrze spędzony. Jednak ślub jest wyłącznie dla młodej pary, goście to osoby, które zostały zaproszone do uczestniczenia, towarzyszenia przyszłym małżonkom. Zastanówcie się co jest dla was ważne. Istotnym jest, aby nie rezygnować z niczego ani nie robić nic na siłę, aby spełnić czyjeś wymagania. Jeśli jesteście związani z kościołem – bierzcie w nim ślub, jeśli nie jesteście wierzący – ślub cywilny to najlepszy wybór. Nic prostszego – nie zastanawiajcie się dłużej. Nie musicie spełniać niczyich oczekiwań. Poszukaj więcej porad na weselnym blogu – taka forma zasięgnięcia informacji pomoże ci w rozterkach przy tym trudnym wyborze.

Ślub kościelny to biała suknia…

Owszem, biała suknia, klasyka świetnie prezentuje się w kościele, tak samo, jak i w sali ślubów w urzędzie. Biel, krój księżniczki, długość do ziemi – to nie jest zarezerwowane jedynie dla uroczystości wyznaniowych. Wybierz taką suknie, w jakiej się czujesz pięknie, ona ma pasować do ciebie. Jeśli marzysz o krótkiej, delikatnej i dziewczęcej wersji, a twój ślub odbędzie się przed ołtarzem – nie zastanawiaj się dłużej, tylko ją wybierz.