Zaproszenia ślubne są jednym z pierwszych elementów wybieranych przez parę młodą. Na rynku oferowanych jest bardzo wiele wzorów i motywów. Ważne aby wybrać taki, który będzie odzwierciedlał charakter i temperament pary młodej i pasował do reszty dekoracji ślubnych.

Zaproszenia tematyczne

Dobrym pomysłem jest wybór zaproszeń zgodnie z tematem przewodnim wesela. Jeśli wesele ma być w stylu boho czy też rustykalnym warto wybrać zaproszenia w tym samym stylu.

Świetnym pomysłem jest wybór koloru przewodniego. Hitem ostatnich miesięcy są kolory intensywne jak chabrowy czy bordowy.

Zaproszenia ślubne chabrowe jak te: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/chabrowe będą nie tylko bardzo eleganckie ale i z łatwością będzie można je dopasować do reszty dekoracji bez względu na styl.

Zaproszenia tradycyjne

Zaproszenia tradycyjne czyli pełne ornamentów, kwiatów itp. Świetnie będą wyglądać na ciemniejszym tle. Odwrócenie kolorów, czyli ciemne tło, jasne wzory- nada tej formie świeżości i nowoczesności. Idealnie sprawdzi się właśnie chabrowy czy granat.

Zaproszenia ze zdjęciem

Bardzo fajnym, oryginalnym wzorem są zaproszenia ze zdjęciem. Pięknie wyglądają one zarówno na jasnym i ciemnym tle, wystarczy tylko dopasować odpowiednie zdjęcie.

Zaproszenia boho

Większość ślubów jest obecnie organizowana w tym stylu. Świeżość, lekkość i bezpretensjonalność tego stylu, sprawiły, że zyskał on masę zwolenników. Zaproszenia ślubne chabrowe są idealnie dopasowane do tego stylu. Jeśli wykorzystamy ogrom odcieni tego koloru i pokusimy się o stworzenie efektu ombre to uzyskamy cudowny efekt.