Wiele par w obecnym czasie poszukuje zaproszeń ślubnych na najważniejszy dzień w swoim. Niektóre z nich zamawiają je w sklepach z dodatkami ślubnymi, inni tworzą indywidualne zaproszenia na ich specjalnie zamówienie, jeszcze inni (bardziej uzdolnieni) podejmują się zrobienia ich własnymi siłami. Jakie zaproszenia ślubne są obecnie najmodniejsze? Brakuje Ci pomysłów? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś – ten artykuł jest skierowany do ciebie.

1. Zaproszenia zgodne z aktualnymi trendami

Aktualne trendy ślubne są bardzo wszechstronne i dają szerokie pole do popisu parom młodym. Modnych jest naprawdę wiele wzorów, kolorów oraz form. Jedne z najczęściej wybieranych zaproszeń przez pary to kwiatowe zaproszenia ślubne. Taki typ jest odznacza się świeżością, delikatnością i klasą. Pasują do wielu stylów i form, w których obecnie organizowane są przyjęcia weselna. Świetnie się więc sprawdzą przy weselach rustykalnych w stylu boho, w stylu glamour oraz vintage.

2. Postaw na kolor

Zaproszenia ślubne kwiatowe mogą być stworzone w prawie każdym możliwym kolorze. Najnowsze trendy wskazują na kolory takie jak: chabrowy, biel, wszelkie odcienie różu, szarości oraz czerwienie.

Takie modele zaproszeń doskonale współgrają z dekoracjami sali weselnej, bukietem ślubnym czy dodatkami do strojów państwa młodych.

3. Klasyka i nowoczesność w jednym

Wzory kwiatowe od zawsze były modne i często stanowią dekorację wszystkich akcesoriów związanych ze ślubem i weselem. Dlatego też, ich użycie jest jak najbardziej stylowe w tego typu dodatkach. Wiele zaproszeń ślubnych kwitowych udekorowanych jest więc narysowanymi kwiatami, kwiatami wykonanymi w formie 3D a nawet wysuszonymi kwiatami polnymi.