Przygotowując ceremonię weselną, warto pamiętać o detalach. Goście będą zachwyceni pięknie udekorowaną salą i bukietami świeżych kwiatów na stołach. Docenią także miły gest w postaci drobnego upominku dla bliskich osób. 

Czym są upominki ślubne? 

Upominki dla gości to zwyczaj, który pojawił się stosunkowo niedawno, ale szybko zdobył popularność. Tak prosty gest jak wręczenie gościom weselnym małego prezentu ma ogromne znaczenie – pokazuje, że ich obecność została doceniona, że państwo młodzi cieszą się, że mogą świętować tak ważny w ich życiu dzień w obecności bliskich im osób. Co wybrać na upominek weselny? Zwykle są to małe, ale urocze, sprawiające przyjemności drobiazgi, jak słodycze, pachnące świece, niewielkie roślinki, przypinki… Możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia młodej pary. 

Jak ładnie opakować prezenty dla gości weselnych? 

Kiedy już uda się wybrać prezenty dla gości weselnych, warto zastanowić się, jak je efektownie opakować. Wystarczą proste, ale eleganckie detale – na prezencik idealnie nadają się woreczki z orgazyny na akcesoria ślubne: https://z-milosci.pl/woreczek-z-organzy-rozne-kolory. W połączeniu z kolorową wstążeczką albo ozdobą ze świeżych kwiatów czy stylowym bilecikiem będą prezentowały się bardzo gustownie. Woreczki z organzy na akcesoria ślubne nadają się na świece, biżuterię, słodycze. Jako że występują w wielu kolorach i mają ponadczasową estetykę nadają się na ślub retro, ceremonię w stylu klasycznym, jak i jako zwieńczenie bardzo nowoczesnego wesela.