elegancka biżuteria na ślub i wesele

Powinna zachwycać i dopełniać stylizację dnia zaślubin – biżuteria na wesele i na ślub to ważny wybór. Jakie wzory są najmodniejsze w tym sezonie?

Duże kolie i kolczyki

Modna biżuteria ślubna powinna przyciągać wzrok – właśnie dlatego najmodniejsze komplety składają się z dużych, bogato zdobionych kolii i kolczyków do ślubu. Taki komplet podkreśla podniosłość tego dnia i nadaje uroczysty charakter całej stylizacji.

Do wyboru jest zarówno biżuteria srebrna, jak i złota. Ta pierwsza najlepiej będzie prezentowała się z jaśniejszymi karnacjami i białymi sukniami, natomiast ta druga z opaloną skórą oraz sukniami w kolorach kości słoniowej, kremowym, szampańskim.

Ponadczasowe perły

Perły od lat zdobią biżuterię ślubną i weselną. Dzisiaj jednak zamiast klasycznej biżuterii z ich udziałem coraz częściej wybierana jest ta, która posiada oryginalny wygląd – przypomina gałązki drzew obsypanych kwiatami, jest łączona z diamentami i cyrkoniami w przejrzystym kolorze, aby dać wrażenie luksusowego przepychu.

Zdobione perłami naszyjniki i kolczyki do ślubu stanowią wspaniałe dopełnianie modnych sukni ślubnych w stylu boho.

Nowość – biżuteria ślubna do włosów

W tym sezonie wśród biżuterii na wesele oraz do ślubu uwagę przyciągają również efektowne ozdoby do włosów.

Biżuteryjne grzebyki, wsuwki oraz inne dekoracje z mnogością cyrkonii, pereł, przypominające bukiety kwiatów oraz wianki – to propozycja dla każdej Panny Młodej, która chciałaby wyglądać olśniewająco!