Moda ślubna z roku na rok zmienia się i zaskakuje nowymi pomysłami. Pary, które planują swoje wesele w najbliższym czasie naprawdę mają w czym wybierać, by stworzyć oryginalne, wyjątkowe i pełne zaskakujących atrakcji przyjęcie dla swoich gości. O czym warto pamiętać planując wesele? Co koniecznie musi znaleźć się na sali? Poniżej niezbędnik każdej przyszłej pary młodej.

Dekoracja sali to must have!

Nawet najskromniejsza, najdelikatniejsza dekoracja sali ślubnej to obowiązek. Miejsce, w którym będzie odbywać się wesele i w którym mnóstwo ludzi świętuje ważny dzień dla zakochanych musi być odpowiednio przystrojone. Nie trzeba jednak zatrudniać od razu drogiego dekoratora, którego praca i dekoracje wyniosą kilka tysięcy złotych. Wystarczą piękne, eleganckie wazony, efektowne bukiety ze świeżych kwiatów i świece.

Organizacja na samym przyjęciu to podstawa

O menu dbać będzie obsługa. Jednak o usadzenie gości muszą zadbać sami państwo młodzi. Nie jest możliwe, by każdą osobę z zaproszonych odprowadzić do jej stolika. Dlatego też, bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest postawienie specjalnej tablicy, na której wyszczególnione jest z imienia i nazwiska kto gdzie siedzi. Numery stołów (sprawdź) znajdujące się na każdym z nich ułatwiają gościom szybsze udanie się do ich miejsca. Zaproszone osoby dzięki niemu już na wejściu dowiadują się, gdzie siedzą oraz w którym miejscu znajduje się ich stolik. Zapobiega to nerwowemu szukaniu miejsc oraz chaosowi na sali (szczególnie, gdy para młoda zaprosiła stu lub dwustu gości).

Menu weselne

Numery stołów, tablica z rozmieszczeniem gości czy właśnie menu wesele to świetne, efektowne i praktyczne dodatki, które dodają klasy i stylu na przyjęciach. Można je stworzyć w klimacie całej sali np.
w stylu boho, rustykalnym, glamour lub w konkretnych, mocnych kolorach z różnorodnymi dodatkami. To wszystko można zamówić w miejscach, które profesjonalnie tworzą takie gadżety na zamówienie, lub jeśli ktoś jest kreatywny – może to wszystko zrobić własnoręcznie.